top of page
תמי ליוותה אותי מאז תחילת לימודי האנגלית בבית הספר היסודי ועד לתיכון, ייחודיות העבודה איתה הייתה היכולת המקצועית שלה להסביר לי אנגלית כך שאני בדרכי שלי אוכל להבין.
 
וזה בעצם כל הסוד.
בני לומד אנגלית זו השנה השישית במרכז הלמידה של תמי לנדאו עם המורה גילה המקסימה. 
גילה לימדה את בני בסבלנות אין קץ לקרוא ולכתוב באנגלית. כמו כן העשירה עד מאד את אוצר המילים שלו ונתנה לו ביטחון ויכולת לנהל שיחה שוטפת באנגלית. 
העיקרון המנחה את מרכז הלמידה של ד"ר תמי לנדאו הוא להיות קשוב לצרכים הלימודיים המיוחדים של כל תלמיד ולהוביל אותו להצלחה באופן בטוח ועקבי.
צוות המורים הוא מקצועי מהמדרגה הראשונה, מודע מאוד לקשיים של התלמיד.
נציין לטובה מאוד את המורה לאנגלית רועי את המורה לאנגלית הארייט ואת המורה לחשבון טל. את כולם דניאל אהב והיה מגיע לשיעורים ברצון.
המלצה על תמי שלנו.
בני הגיע לתמי בכיתה ה', ללימודי השפה האנגלית ועם לקויות למידה קשות, הוא היה בפערים גדולים מכיתתו ועם לא מעט התנגדויות בשל הקשיים שנלוו לרכישת השפה.
בהמון מקצועיות, סבלנות, רגישות, אמפטיה ואהבה הצליחה להשיל ממנו את הקשים ולרתום אותו לעבודה קשה שקידמה אותו והובילה אותו להשגים ולמצויינות.
רועי כהן המורה לאנגלית ליווה אותנו לאורך כל שנות חטיבת הביניים והתיכון. רועי מצליח ליצור קשרים אישיים ומיוחדים מאוד עם תלמידיו. תמיד יודע לחזק, לעודד, להקשיב, ללמד באופן מקצועי וגם לשוחח איתם על החיים. בזכות קשרים ויכולות אלו התלמידים מגיעים ללמוד אצלו בשמחה ומתוך רצון....​
תודה תמי על המכון, על צוות המורים שהיכרנו ועל ההצלחות שהיו בדרך.
בכל הקשור להוראה מתקנת בכלל ובאנגלית בפרט, תמי היא מקצוענית מהשורה הראשונה. בין השאר, היא מלמדת גם את המורים של 'ניצן', המעבירים שעורי הוראה מתקנת במגוון מקצועות - לילדים עם לקויות למידה, דבר שנודע לי רק לאחר זמן. מעבר למקצועיות ללא פשרות וגישה מדהימה לילדים ולבכלל, תמי ניחנה באישיות מקסימה ומצליחה 'לגעת' באנשים ולהביא את התלמידים להישגים בלתי רגילים.
את מרכז הלמידה של ד"ר תמי לנדאו הכרנו לפני כ-6 שנים כשהמחנכת של הבת שלי שלמדה בביה"ס שז"ר המליצה לי על מורה לאנגלית "מעולה" ששמו רועי.
כשהחלה בתי ללמוד עם רועי כשהיתה בחטיבה, היא היתה בהקבצה ב' אך כשעלתה לתיכון כבר הצליחה לעלות הקבצה ולסיים תיכון בהקבצה א' ובבגרות של 5 יחידות לימוד בציון 80 וכל זאת בליווי צמוד של רועי לאורך כל השנים.
מגיל צעיר בני רתם קיבל עזרה בלימודי האנגלית אך ללא הצלחה לרכוש את השפה. הוא עבר מורות רבות ולא הצלחנו לסייע לו.
 
כשחיפשתי לו הוראה מתקנת באנגלית, שמעתי על קיומו של מרכז הלמידה של תמי. רק כשבני התחיל ללמוד אצל תמי, ובשיטות שלה הוא הצליח לקבל כלים מתאימים לרכוש את השפה והוא מתקדם בצעדי ענק. 
הגעתי לד"ר לנדאו דרך המלצות ואכן גיליתי שמדובר באשת מקצוע מאד רצינית אשר פיתחה שיטה לעקוף את לקות הלמידה. היא ממש "מלמדת את המוח" לקרוא באופן אחר שמתאים לאנשים כמוני.
 
אם לכם או לילדכם יש קושי (והיום יש מודעות רבה לנושא), אני ממליצה לכם בחום לספק לו קרש הצלה. 
בתנו החלה ללמוד אנגלית במרכז הלמידה בכיתה ז' עם המורה הרייט ובהמשך עם ד"ר תמי לנדאו שמלמדת ומכינה אותה לבגרות ולשפה האנגלית בכלל.
הדרך שעברה בתנו מתחילת הלימודים – מפעימה.
הנה היא מסיימת ונבחנת באנגלית (5 יחידות – אלא מה?) בהצלחה רבה מאוד. זאת ועוד אנו רואים כמה היא אוהבת את השפה!
bottom of page